Diary

„Ona se smála… a já se zamiloval“

5. května 2018 v 8:18 | Ther | 19 y. o.
STATISTIKY: Včera Váš blog navštívilo 92 lidí.
Tímto bych chtěla začít a vlastně vám i PODĚKOVAT za tak obrovskou návštěvnost, a sice TopList ukazuje něco jiného (vždycky jsem poměrně dost zmatená z těch statistik, protože mi aktuálně ukazuje DOHROMADY 98 lidí, cž kus nesedí), ale zřejmě nejsou tak dokonale propojeni jak by měli být. A nejčtěnější byl tento btw.

Má tetování.

1. května 2018 v 8:49 | Ther | 19 y. o.
Dlouho jsem přemýšlela, jestli tento článek vůbec napsat, protože vím, že v současné společnosti se stále najdou lidé, kteří - ať máte sebevíc krásnější tetování - vás za to zkrátka odsoudí. Ale nakonec jsem se rozhodla, že tento článek napíšu s tím, že buď mě někdo v komentářích odsoudí (asi proto bych mohla být happy za to, že ke mě na blog přijde 5 lidí za den) anebo ten článek zkrátka bude ignorovat a nebude se k němu vyjadřovat - což je postoj, který bych asi uvítala lépe, ale lidem už se moc zkrátka nezavděčím, jak to znám moc dobře. Takže pochopím jakýkoliv hate v komentářích na to, že v tak nízkém věku (a? moje tělo) mám již dvě tetování.

Plány?

14. dubna 2018 v 14:54 | Ther | 19 y. o.

Když nad tímto tak uvažuji, založila jsem si blog proto, abych zde sdílela nějaké své myšlenky, zážitky, sem tam recenzi na kosmetiku (což je zatím jediná věc, která článek nemá) a možná ještě nějaké drobnosti (jako například témata týdne). A co se stalo? Skoro nic tady nakonec ani nepřibylo, když to tak ve výsledku vezmu, ne? A vlastně mě k něčemu (lépe řečeno pohnout se) donutilo i to, že jsem si procházela galerii na mobilu, kde toho mám poměrně hodně (především fotek z výletů), které se vám tady chystám zprostředkovat.

Nabíječka?!

25. března 2018 v 22:10 | Ther | 19 y. o.
Ach, ten pocit, když si naplánujete víkend, teoreticky vlastně přesně to, co chcete dělat. A pokazí vám to jedna jediná věc → nabíječka. Ta se nezdá jako nějaká věc, kteá by snad někomu měla způsobit problémy, co? No způsobí poměrně dost velké problémy v tom případě, že si naplánujete to, co chcete o víkendu udělat a nakonec zjistíte, že jste si ji nechali u mamky (a logicky jsem tedy v té době byla na víkend u taťky)... Takže všechny vaše plány (počínaje přídáváním článků na blog, aby se rozjel přes přepisování určitých věcí do školy) jdou do kytek.
 
 

Reklama