Má tetování.

1. května 2018 v 8:49 | Ther | 19 y. o. |  Diary
Dlouho jsem přemýšlela, jestli tento článek vůbec napsat, protože vím, že v současné společnosti se stále najdou lidé, kteří - ať máte sebevíc krásnější tetování - vás za to zkrátka odsoudí. Ale nakonec jsem se rozhodla, že tento článek napíšu s tím, že buď mě někdo v komentářích odsoudí (asi proto bych mohla být happy za to, že ke mě na blog přijde 5 lidí za den) anebo ten článek zkrátka bude ignorovat a nebude se k němu vyjadřovat - což je postoj, který bych asi uvítala lépe, ale lidem už se moc zkrátka nezavděčím, jak to znám moc dobře. Takže pochopím jakýkoliv hate v komentářích na to, že v tak nízkém věku (a? moje tělo) mám již dvě tetování.


Nachází se na pravém předloktí a váže se k němu poměrně vtipná historka. Měla jsem jej totiž dostat ke svým narozeninám (samozřejmě 18.) a vlastně to mělo být obrovské překvapení. No nakonec to tak nedopadlo, protože tatér byl bohužel nemocný, ale hned týden na to jsem se do studia konečně dostala. A mělo to jednu obrovskou výhodu → mohla jsem si dopředu najít vzor. Ano, s překvapením se vázal i ten fakt, že jsem neměla vybraný návrh, takže bych v tuto chvíli tak na sobě měla bůhví co - takto jsem alespoň skutečně spokojená s tím, co na sobě navždy budu nosit. Vybírala jsem to asi 2 dny a omílala tohle a zkrátka obyčejnou kotvu, no bez květin vypadá kotva skutečně moc mužsky a ehm, jsem žena, stačí?
A fotografie je z mého IG, kde to bylo tuším den staré, možná jen pár hodin, takže proto to zarudnutí - a tuším pár hodin, protože se to leskne, takže hej, je to namazané. :D

Cena:1 000 Kč (neplatila jsem si sama)
Doba tetování:Cca 20-25 minut


_________________________________________________________________
K tomuto se váže hezké vysvětlení - celé tetování totiž souvisí s jednou jedinou osobou, a to je zpěvák (nyní již na sólové dráze, dříve člen One Direction) Louis Tomlinson. Kdo jej zná zjevně bude potřebovat jen vysvětlit ty dvě slova, kdo ne - všechno. Slova jsou jeho vlastní rukopis z nějakého dopisu, no popravdě jsem to hledala asi 20 minut, než jsem (když se mi podařilo konečně najít si vhodná slova) našla nějaká kvalitnější. :D (Pokud má někdo tip na místo, kde se něčí handwriting dá lépe najít, možná ještě do budoucnosti ocením!) Smajlík je jeho znak, který najdete vlastně všude u něj.
Původně měl být jen smajlík, ale když mi řekl tu cenu, bylo jasné, že jen u smajlíku to neskončí (proto dát 1 000 Kč za 6 tahů, sorry jako) a tak jsem si domyslela k tomu ještě ty slova, cena se naštěstí nezměnila (s čímž jsem tak nějak počítala, protože kotva je větší a je stejná cena).
Umístění jsem vybírala asi 2 dny. Nakonec jsem se s kamarádkou, která ho taky dobře zná, poradila a ona mi právě poradila, že bych si jej mohla dát na stejné místo - no bohužel on jej má na pravé ruce, a já se bála, že by mi to zpočátku vadili při psaní, tak jsem si to dala na levou - alespoň mám jedno tetování na levé ruce a druhé na pravé. :D

Cena:1 000 Kč (hrazenou mnou, je to u něj minimální taxa)
Doba tetování:Maximálně 10 minut


PS: Tento článek (jak se již ostatně zmiňuji ve článku "Den první" (projekt Maturita) měl vyjít už včera, ale nevyšlo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama