Den třetí | Hm, dobře, no.

3. května 2018 v 16:55 | Ther | 19 y. o.Dobře, uznávám - zapomněla jsem se. To za prvé. Ale za druhé jsem byla poměrně dost v ten den unavená, takže i proto jsem se nerozhodla alespoň něco sepsat na večer. No ten den byl nakonec i kus náročnější než jsem očekávala, jistě za to bude moci i doba, kterou jsem oddala spánku v ten den.


Mno, spinkat jsem šla cca okolo půl až jedné - hm, super čas ne? Když jsem měla vstávat v půl šesté. A víte co? Nakonec se ani to půl šesté nekonalo - spala jsem jen do 5, kdy jsem se netuším vlastně už proč vzbudila. No zabrouzdala jsem si na internetu a pak se rozhodla skočit si do sprchy, když se mi v tu jednu ráno už moc nechtělo. Mám dojem, že od určité hodiny se totiž skutečně nejsem absolutně schopna dostat do sprchy - toť k mému problému.

Na test z matematiky se vyjadřovat nebudu. Shrnu to - jednoduše budu ráda, když tu matiku dám za 4, popravdě se mi fakt nechce jí učit nějak znova. :D A vlastně i kus doufám v to, že spolužák přede mnou to měl všechno fakt dobře, protože uzavřené úlohy mám od něj. A kdyby byly dobře, dost by mi bodově pomohly - toť k písemce z matiky. Teda maturitě.

Pak jsem doma asi 2 hodiny dávala dohromady snad všechny pravidla (a doteď (a to je 3. 5. cca 17 hodin) je vlastně nemám hotové), která se prozatím dají. No blbě se to sepisuje, když netušíte skoro nic o tom, jak to podrobněji bude na webu, ale nevadí. :D Se dopíše s klidem později, no ne?

Taky jsem se včera pokoušela napsat článek na TT, no marně - blog mi odmítá zveřejnit ten článek s tím že dle všeho je prázdné textové pole. Přitom, pls, měla jsem tam téměř 1 000 slov, ale nevadí. Pokusím se to tak co nejdříve zveřejnit, i když už to bude o kus jiný článek, protože jsem myslela, že jsem přehršila nějaký limit znaků/slov/whatever čeho a tak jsem mazala. No pokud se zadaří, asi se kus vrhnu do dopsání jej, ale fakt se děsím toho, že mi to zase napíše, že to nejde zveřejnit. -_- Pokud ano, píšu na blog.cz, aby se mi na to podívali. A zkoušela jsem skutečně všechno - zavřít prohlíčeč, zavřít záložku, nově napsat článek. NIC NEPOMÁHALO!!!!

No pak jsme jeli k taťkovi, kde jsme se zase viděli se štěnětem a tam ten čaj strašně utekl a najednou bylo 5,30 a byl čas jet zase zpátky k mamce. :( Děsí mě občas, jak najednou letí čas, ale nevadí.

No a po návratu jsem pomalu ale jistě usínala v křesle, občas jsem zareagovala na messenger nebo tak - no bylo to kus bídné.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama