Den první | Jdeme měnit ntb?

1. května 2018 v 8:56 | Ther | 19 y. o.7:02 - budíček. Dneska není nic komplikovaného v plánu. Vstát, nasnídat se a vůči učení toho ještě asi ani moc nebude. Teda minimálně toho není moc v plánu. Jen ve škole snad nějaké informace na dvouhodinovce dějepisu získám. Ale ssi si nachystám budík na každý den na 7 hodin ráno. Stejně se první půl hodinu jen poflakuji v posteli, procházím FB, IG a odepisuji vše, co mi něco napsali.

8:30 - blog. Ano, rozhodla jsem se na chvíli věnovat blogu a ač je to zvláštní, vyhovuje mi to. A i ten fakt, že jsem šla spát okolo 1 hodiny ranní a vstávala jsem v 7. Napsala jsem tedy článek a poté založila tento "projekt". Sama netuším, proč tomu takto říkám, jen to zřejmě zní honosněji. A zřejmě články budou vycházet až na druhý den, přeci jen se zle dopisuje, v kolik jsem se rozhodla spát, že?


10:00 - 13:30 - škola a cesta do ní. Fúú, hned na začátku dne bylo 10 minut zpoždění, no super, ne? A nejlepší fakt přišel ve škole, do které jsem nakonec jela vlastně absolutně zbytečně. Proč? Původně jsme měli řešit to, co bude v otázce, no nakonec se zase řešilo asi 45 minut to, jaké otázky vlastně vůbec na maturitě budou... no super, ne? Takže zbytečná hodina a půl (dohromady) jízdy. Místo toho jsem si mohla pustit další dokument, například o Sametové revoluci. Ale nevadí, jsou i horší věci. (??)

14:15 - hurá! Myslela jsem, že se zcvoknu. Na mém ntb se mi 6x načítal update BIOS. Někdo mi radil reklamaci... děkuji, přesně tohle v akutálních podmínkách skutečně potřebuji. No běžet běží, tak uvidíme, jak často to ještě bude dělat. Toto bylo napotřetí už, jen poprvé se to zapínalo tak dlouho. Moje nervy.

17:00 - pokus o přidání článku. Nevyšel. Internet zřejmě jen těžko zvládá tyto horké dny (no upřímně, není jediný, že ano) a tak v určitém okamžiku začne blbnout. Nebo je problém někde ještě výše, kde já (my) nevidíme, netuším. No nicméně článek nevyšel, uložila se ho jen půlka, takže druhá půlka se bude muset někdy dopsat - sama však netuším kdy, no pokusím se ještě během tohoto týdne, ať je tady i něco jiného než projekt. (Hej, strašně se mi ten název líbí, sorry)


18:00 - matematika. Ano, konečně jsem k ní dostala, tedy spíše se odhodlala otevřít web Cermatu a najít si nějaké staré testy. Funny poznámka hned na začátek - hned jsem se zamotala do primitivního příkladu, kde jsem zapomněla odmocnit číslo 16, tudíž mi to absolutně nevycházelo a motala jsem se v tom. Má mi to snad už takto dopředu něco naznačit? Během psaní příspěvku na RPG webu jsem se zvládla dostat k 6. příkladu (předem říkám, že jsem vynechala první, neboť jsem kus netušila, co se po mě chce) a zatím jsem z těchto všech příkladů ztratila 1 bod. Možná pomohl fakt, že jsem asi u dvou z nich se podívala na výsledek... ale! U zbytku ne a vyšlo mi to hned na poprvé!


19:20 - vzdala jsem to. Nasbírala jsem dohromady 7 bodů (!!) Což si myslím, že se celkem dá, no při podívání se na další příklady jsem se rozhodla, že už na to kašlu a že mi to bude stačit zítra, tak uvidíme, jak se mi to bude dařit.

21:20 - pokus č. 2. Ne, netýká se to v tuto chvíli matematiky, týká se to spíše článku o mých tetováních. No nevyšel z jednoho prostého důvodu. Poslední dobou nám dost hapruje wi-fi a někdy to, než se opraví zabere klidně i půl hodiny - no super, ne? Takže jsem se rozhodla vzdát to a lehla jsem si do postele a chvíli si jen tak četla, než jsem nějak okolo 22:30 usnula. Čímž skončil i můj den, během kterého jsem snad tuším ani nic neudělala, no nevadí, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama