Den druhý | Třeba v září zazářím

1. května 2018 v 23:22 | Ther | 19 y. o.4:43 - budík?! Ale ne, jen maminka šla do práce a chvíli předtím nám i konečně naskočila wi-fi, netuším co mě však probudilo více - jestli štěkot psů nebo pípání mého mobilu s oznámeními na Wattpad, IG a jiné sociální weby a aplikace.


8:10 - budík č. 2. Tentokrát však už konečně skutečný budík. Nejsem z něj moc nadšená, protože jsem usínala nějak 5:20 s tím, že jsem si ještě o hodinu posunovala budík (yep, původně jsem měla vstávat v 7:10, včera mi to vyhovovalo, a to jsem toho spánku měla o dost méně než dneska, když jsem spala cca 8 hodin a předtím ani ne 7), tak jsem si řekla, že to zkusím i dneska, a že by bylo fajn se naučit o něco pravidelněji vstávat, tak chápeme se, ne? No, díky hodině "ponocování" jsem to vzdala a posunula si budík o hodinu později, i tak to bylo na nic, protože jsem se mezitím 2x probudila a vím moc dobře, že když se prvně vzbudím s tím, že nejsem unavená - není dobré už usínat. Uvažovala jsem, že vstanu už okolo té 6, ale zase - komu by se takto brzo chtělo vstávat, když nemusí, že?

10:00 - kontrola oběda. Mamka mi totiž dala za úkol, že je v lednici krůtí maso, tak že z něj mám udělat oběd. Super, vymýšlela jsem tak večer co z toho udělám, Ráno však bylo poměrně překvapující, když jsem se dozvěděla, že jde o maso, které se hodí maximálně tak do polévky.
A ne, na učení jsem se ještě nepodívala, za to jsem stihla napsat už 11 postů na Heriweay! Šikovná, co? O:)


Ehm, nějak jsem se vykašlala si za den něco zapisovat. Ale! Asi dvě hodiny jsem věnovala včerejší rozdělané maturitní písemce z matematiky. Hej, velice jsem pokročila - na účtě mi přibylo asi dalších 8 bodů, což je sice stále málo, ale budu zítra doufat, že to na minimum 17 bodů napíšu i s těmi tabulkami. Mám dojem, že po tom, co jsem v matematice vyváděla toto pololetí (přičemž ale prostě teď to bylo učivo pro VŠ, na co mi to kurňa bude?!) je kus smířena s tím, že si matiku dám v září *waves of September*. No, doufám, že tam fakt těch 17 bodů vyčaruji a doufám, že tam budou o něco jednodušší příklady z geometrie, protože jsem občas měla dojem, že si některé vzorce mám vymyslet, protože mi to s žádným vzorcem nevycházelo. :D Nebo jsem si možná kvůli tomu měla obstarat ty tabulky za 200 Kč a být ticho.

A víte co? Je 23:02 a ještě jsem se nenachystala - zkontrolovat propisky, vzít si alespoň 2 tužky, 2 pravítka, gumu (ač tu teoreticky potřebovat nebudu, protože i do záznamových archů se přerýsované věci obtahují propiskou) a nevím, co ještě. A hlavně si musím zaznačit barevnými fáborky alespoň cca kde co je, i když za tu chvíli si to skutečně nezapamatuji.


Ale srdečně doufám, že nebude problém, že jsem mu ty tabulky ke kontrole nedala v pondělí, ale dost mě utěšuje fakt, že jsem u spolužačky, která taky maturuje, je viděla na instastories a pochybuji, že má dvoje, což by se ve výsledku ani neoplatilo a jsou to ty, které mají všichni ve třídě (co budou potřebovat v budoucnosti m/f/ch) (jenom já tam budem trapně se školními, ale fakt by mi v čj byly na nic), takže zřejmě se to kontrolovat nemuselo. No stejně budu ve škole dříve, tak se zeptám. Jistota je jistota.

No, stále mě však nechytá spánek a zítra vstávám v 5:30, tak jsem zvědavá, kdy to skutečně zalomím. Přede mnou by bylo sice cca 5 hodin spánku, ale beru v potaz i fakt, že teď už se mi rozhodně do sprchy nechce, takže tak budu muset ráno - no, potřebuji vyjít 6:20, takže když přidám ve sprše (a hlavně pak na sušení), tak to dám.

Jdem se tedy (no zatím ne do postele, na to je ještě asi čas dle mého stavu, ale asi to vidím na nádraží na kafe. Presso a ne ty jejich latté, i když bůhví kolik kávy je i v tom pressu) modlit ke všem zlatým, ať tam skutečně dají něco jednoduchého a já to nakonec zvládnu.

PS: Dneska jsem si sehnala brigádu. Sice v hospodě, ale mám to 2 minuty chůze, možná snad ani to ne. Vidím na ni z pokoje. :D A sice bych mohla využívat toho, že bych tam chodila přes balkón a zahradu - no zahradu zamknou, balkón mi taky zavře a já mohu stanovat venku, ne? :D Ještě že máme na zahradě to lehátko, no asi by to nebylo nejlepší, když bych napříkladi i druhý den šla zase brigádničit a byla takto na hovno vyspaná, že?


(Ano, moc obrázků matematiky. No horší to bude zítra)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama