Plány?

14. dubna 2018 v 14:54 | Ther | 19 y. o. |  Diary

Když nad tímto tak uvažuji, založila jsem si blog proto, abych zde sdílela nějaké své myšlenky, zážitky, sem tam recenzi na kosmetiku (což je zatím jediná věc, která článek nemá) a možná ještě nějaké drobnosti (jako například témata týdne). A co se stalo? Skoro nic tady nakonec ani nepřibylo, když to tak ve výsledku vezmu, ne? A vlastně mě k něčemu (lépe řečeno pohnout se) donutilo i to, že jsem si procházela galerii na mobilu, kde toho mám poměrně hodně (především fotek z výletů), které se vám tady chystám zprostředkovat.


Takže asi ve výsledku o víkendu moc článků nečekejte, ale chystám se je spíše vytvořit a poté i přednastavit s tím, že předtím do asi tak 90% článků, co chystám, bude potřebovat menší grafickou výpomoc, která samozřejmě půjde jako první a pak už se jen bude sepisovat a sepisovat. Snad toho stihnu za víkend dost, aby se tady už pak něco dělo. Minimálně úpravu fotek zvládnu a poté se už jen uvidí, co zde bude během týdne naskakovat.

Proto tedy informuji - za víkend přidám tak 2-3 články, moc toho skutečně nebude. Spíše všechny budu přednastavovat na týden, ať se to tady nějak hýbe. ;)

Pokud se náhodou ještě k tomuto článku někdo dostane (tudíž jej někdo čte o víkendu) - jen jsem chtěla dodat, že fotogalerie (a tudiž rubrika "Cestování") bude obsáhlejší, protože vás čeká:
  • Dovolená na jižní Moravě (dohromady očekávejte 4 články - jeden článek = jeden výlet)
  • Dovolená na Šumavě (dohromady očekávejte 4 články - jeden článek = jeden výlet)
  • Výlet do Prahy (to bude jednotný článek)
  • Výlet na Slovensko (tam jsme si jeli pro psíka, tudíž budou samé fotky psa, ale tak... cestování je to taky)
Dohromady mi tedy toto vychází na 10 článků, takže jsem se rozhodla, že jeden článek = 1 den. Popravdě fotografie jsem upravovala asi 4-5 hodin, protože budou v podobném formátu, jako jsou ve článku Stezka Bílé Opavy, takže i opět budou v menším formátu, ale přes menší návod, který bude na konci každého článku se dozvíte, jak si je nechat zvětšit. Jen tam tedy nebudou ty popisky, protože bude zcela jasné, oč vlastně půjde. Doufám, že vás i tyto články nějak zaujmou a že se tímto blog konečně rozběhne.

V plánu jsou samozřejmě i recenze na kosmetiku, s tím že dneska bych chtěla přednastavit veškeré články na cestování a zítra celou kosmetiku. Tedy, ne zřejmě celou, ale kus jí ano. Mám v plánu Baleu a asi ještě 1-2 značky, takže se to tady bude každý den hýbat. O:)Gif by:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama