Oblíbení spisovatelé.

9. dubna 2018 v 21:30 | Ther | 19 y. o. |  Kreativní stránka
Postupně jsem se rozhodla sepsat autory, na které jsem narazila a rozhodně se ocitly v mé knihovně s tím, že si ráda ještě od nich něco přečtu.Jo Nesbø - fakt oblíbený autor ♥ Na jeho detetktivky opravdu nedám dopustit. Přesněji řečeno, od návštěvy Chorvatska (červenec 2015) na něj nedám dopustit. Má je sice takové krvelačné, nebo jak to říct, ale jsou boží, fakt že jo :3 A přiznám se, že jsem se zpočátku celekm bála toho, že se mi o tom občas bude zdát - protože to mívá fakt popisované do detailů - ale nakonec se nic takového nedělo a jsem za to fakt moc ráda :) Již mám přečtených 6 jeho knih a postupně si knihovnu obohatím o všechny jeho knížky.

John Green - myslím že taky poměrně dost známý autor románů. Ač jsem přesedlala jen a pouze na detektivky, zrovna jeho knihy jsou i příměsím tohoto žánru. Avšak souhrně by se to dalo označit jako román, to ano. Ale dohormady to však tvoří opravdu fajn knihy a musím se přiznat, že jsem přečetla zatím všechny jeho vydané knihy.

Lars Kepler - známý, minimálně tedy známější, autor detektivek, které ale na určitých místech (a vlastně jsou i takto označovány) přecházejí až do thrilleru. Napínavé do posledních stránek, na kterých se konečně (!) dozvídáte, kdo to udělal a uvažujete, jestli jste náhodou knihu nečetli zle či co, protože vám to vlastně vůbec nesedí a skoro se tam ta daná postava neobjevila. Možná i proto jsou tak skvělé.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama