Myriande | Nová RPG stránka

1. dubna 2018 v 15:49 | Ther | 19 y. o. |  Kreativní stránka
Ale (ač to tu nikdo nečte) chtěla bych upozornit na nově vznikající RPG textovou fantasy stránku Myriade. V tuto chvíli je ještě v procesu sepisování reálií, ras a jiných detailů. Vymyšlení loga a toho grafického všeho, co k tomu zkrátka patří.

Tak či tak vás však na tuto stránku mohu pozvat (jako snad i jeden z budoucích adminů) a tak trochu vás informovat o tom, oč v této fantasy textové RPG půjde:
V tomto světě před několika staletími (díky uvolnění mocné magie) se otevřel průchod mezi právě světem Myriande a Zemí. No bohužel byl jen jednosměrný, a tedy kdo se skrz tento průchod dostal, neměl možnost se již nikdy vrátit na Zemi. Postupně si tak tito obyvatelé začali budovat, v dolině mezi nepřístupnými horami, městečko, které nazvali Útočiště (Sanctuary). A během toho taktéž zjistili, že nejsou jedinou rozumnou rasou, která toto místo obývá.

Pokud vás už z tohoto popisu tato stránka zaujala, neváhejte a dejte like na FB stránce této hry. V dnešních hodinách zde ještě přijde lepší popis této hry (minimálně tedy detailnější) a můžete nás tam kontaktovat, protože sháníme pomoci do týmu, ale i samozřejmě budoucí hráče. Ať je jich co nejvíce a je se na co těšit. Případné dotazy přijímám tady ale i ve zprávách na FB stránce.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama