Nabíječka?!

25. března 2018 v 22:10 | Ther | 19 y. o. |  Diary
Ach, ten pocit, když si naplánujete víkend, teoreticky vlastně přesně to, co chcete dělat. A pokazí vám to jedna jediná věc → nabíječka. Ta se nezdá jako nějaká věc, kteá by snad někomu měla způsobit problémy, co? No způsobí poměrně dost velké problémy v tom případě, že si naplánujete to, co chcete o víkendu udělat a nakonec zjistíte, že jste si ji nechali u mamky (a logicky jsem tedy v té době byla na víkend u taťky)... Takže všechny vaše plány (počínaje přídáváním článků na blog, aby se rozjel přes přepisování určitých věcí do školy) jdou do kytek.


Vážně jsem si zkrátka nemohla vybrat na to zapomenutí lepší čas. Občas si říkám, že by se našel i lepší víkend, kdy by mi například právě toto zapomenutí nevadilo - ale tento poměrně vadil. No, ne že by se však ve chvíli, kdy jsem dojela opět k mamce něco změnilo a snažila bych se něco dělat (tedy vlastně ano - snažím se alespoň přidat pár článků na blog + k recenzím přidat výrobky, na které je v plánu recenze), protože jsem se asi 4 hodiny uklidňovala, než jsem byla schopna na se k tomu vůbec dostat. No, nejsem ze sebe dvakrát nadšená, ale v tuto chvíli s tím už stejně nic nenadělám, když je 22 hodin večer, že ano.

Pokusím se dovkládat alespoň výrobky, na které můžete očekávat recenze a protože jsou prázdniny od čtvrtku, chtěla bych sem nějaké vložit (tedy nečekejte, že to začne až ve čtvrtek - ráda bych přeci jen začala o něco dříve) a možná i něco jiného. Chystá se o prázdninách jeden výlet, takže možná pokud se zadaří fotečky, i další článek do "fotogalerie" bude. Ač tu rubriku asi přejmenuji, protože to absolutně nesedí.
Avatar:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama